Strategisk rekruttering som styrker din merkevare
Rekruttering er mer enn å fylle en stilling. Det er en strategisk mulighet til å styrke oppdragsgivers posisjon som arbeidsgiver. Vårt team – Jeanette Mohn, Tone Torgersen Medbøe og Ingvild Høgh – jobber med profesjonelle prosesser og en menneskefokusert metodikk som bygger tillit, kvalitet og varige relasjoner.
Vi tror på kraften i EB (employer branding) og EVP (employee value proposition). Når vi møter kunder og kandidater, er det med et bevisst forhold til hvordan virksomheten fremstår som arbeidsgiver. Dette er avgjørende for å skape tillit og engasjement.

“Det er viktig å ha et bevisst forhold til EB og EVP i møte med både kunde og kandidater for å skape tilliten”
Kandidaten som ambassadør – vår forpliktelse til oppfølging
Kandidatene vi møter skal ikke bare vurderes – de skal også føle seg sett og verdsatt. Vi følger dem tett gjennom prosessen, gir tydelige tilbakemeldinger og sørger for at kommunikasjonen er personlig og relevant.
Søknadshåndteringen tilpasses og gjenspeiler vurderingene vi har gjort.Vi ser på kandidatene som ambassadører for både oss og våre oppdragsgivere. Derfor lover vi:
🔶 Tett oppfølging og personlig kommunikasjon
🔶 Klare tidslinjer og statusoppdateringer
🔶 Avslagsbrev som gjenspeiler kvalifikasjonsvurderingene
Dette gir en profesjonell og respektfull opplevelse – uansett utfall.

“Vi ser på kandidatene som ambassadører for både oss og våre oppdragsgivere, da må søknadshåndteringen være profesjonell og respektfull.”
Stillingsannonser som skiller seg ut
Stillingsannonsen er et viktig verktøy. Vi ser på stillingsannonsen som et strategisk kinderegg. En god stillingsannonse skal:
🔶Tiltrekke relevante kandidater
🔶 Speile oppdragsgivers merkevare og bedriftskultur
🔶Skille seg ut i mengden
Vi bruker tekst, bilde og og noen ganger video for å skape engasjerende annonser som snakker kundens språk – på en selgende, men ærlig måte.
Kompetanse og nettverk – vårt største fortrinn
Vårt største fortrinn er den omfattende basen av kompetente og relevante kandidater, kombinert med solid HR-faglig kompetanse. Vi jobber aktivt med sourcing og nettverksbygging – både internt og eksternt – og ser dette som en naturlig del av en moderne rekrutteringsstrategi.
Vi har en omfattende base med kompetente og attraktive kandidater, og solid HR-faglig ekspertise. I tillegg jobber vi aktivt med:
🔶Sourcing i interne og eksterne nettverk
🔶Utvikling og forvaltning av kandidatbaser
🔶Strategisk rekruttering på tvers av stillingskategorier

“Vårt største fortrinn er en omfattende base med kompetente og attraktive kandidater, og solid HR-faglig ekspertise.”
Menneskemøter gir trygghet og bedre beslutninger
Vi vet at én samtale med en potensiell leder ikke alltid er nok. Derfor legger vi til rette for korte møter mellom kandidat og oppdragsgiver underveis i prosessen. Dette skaper trygghet og bedre beslutningsgrunnlag.
Et tett samarbeid med oppdragsgiver sikrer at prosessen oppleves som relevant og verdifull – både for kandidaten og virksomheten. Vi ser oppdragsgiver som en aktiv deltaker i rekrutteringsreisen, og sørger for at tiden investert gir avkastning.
Samarbeid som gir verdi
Jeanette, Tone og Ingvild kombinerer erfaring, faglig tyngde og engasjement – og leverer rekruttering med mening. De er klare til å hjelpe deg med å finne den rette kandidaten.
Vil du vite mer? Ta kontakt med oss for en uforpliktende prat om hvordan vi kan hjelpe deg med fast rekruttering.
